O firmie

Jeśli marzysz o pięknym otoczeniu oraz profesjonalnych i kompleksowych usługach brukarskich to jesteś na właściwej stronie.

RT BRUK to profesjonalna firma, zajmująca się usługami brukarskimi na najwyższym poziomie. Zespół pracowników składa się głównie z osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie jak i wiedzę w tej dziedzinie. Nasze główne cechy to komunikatywność, dokładność oraz profesjonalizm. Nasza firma oferuję kompleksową obsługę budowy zarówno dla inwestorów prywatnych jak i dla firm. Na życzenie klienta, wykonujemy pracę na powierzonych materiałach. Istnieję również możliwość wykonania pracy z materiałów własnych. Współpracujemy z Kopalnią Porfiru Zalas w Zalesie, Kopalnią Diabazu Niiedźwiedza Góra w Tenczynku, Kopalnią dolomitu w Dubiu jak i również z Bruk Bet, Libet, Polbruk, Chyżbet, które są wiodącymi firmami na polskim rynku w dziedzinie produkcji kostek brukowych i galanterii betonowej.

Co oferujemy:
Profesjonalną pomoc w celu znalezienia najlepszych rozwiązań z dziedziny usług brukarskich oraz doradztwo w zakresie doboru kostek, płyt tarasowych, elementów małej architektury. Wykonywanie zleceń na sprzęcie najwyższej jakości takich marek jak: Wacker, Honda, Stihl, Bosch... Dodatkowo, na każdą naszą usługę, wystawiamy gwarancję na 3 lata.